Stavitel a cestovatel2020-02-06T11:01:45+01:00

STAVITEL A CESTOVATEL GPTENTS

Hledáš letní brigádu, při které si nejen že dobře vyděláš, ale budeš taky hodně cestovat? Není Ti cizí fyzická práce? Ani spaní ve stanu? OK, nehledej dál, právě jsi našel/-la brigádu na léto, na které se nezapomíná.
Staň se součástí projektu GPtents a pojď nám pomoct s realizací stanového hotelu při MotoGP a F1 po Evropě.

Projekt GPtents, o co jde?

Jsme stanový hotel a ubytováváme fanoušky motoristických akcí. Už třetí sezónu zamíříme do Rakouska, Německa a Belgie, možná i Francie.

A co to bude za práci?

Hledáme fyzicky statné jedince, holky i kluky, kteří s námi budou stavět a vybavovat stany. Je potřeba, abys měl/-a sílu a smysl pro pořádek. Zatloukáme kolíky, nosíme matrace a povlékáme peřiny. Nic pro saláty…

Hmm, to zní zajímavě. A co za to?

Odměna za pracovní den je v průměru 1 500 Kč. Obvykle makáme 4-5 dní a 2-3 dny máme volno. To můžeš využít k návštěvě závodů nebo k cestování. Pokud si chceš vydělat a makat celý týden, práce bude dost. Záleží to jen na Tobě.

A budu se na tuhle brigádu hodit?

GPtents pro nás není jen práce. Je to projekt, pro který dýcháme. A tak nehledáme jen tak někoho. Hledáme jednoho z nás – člověka, který bude do cestování a zážitků stejně tak nadšený, jako my. Jestli se tedy nebojíš práce, jsi ochotný makat na 100%, rád se seznamuješ s novými lidmi, poznáváš nové země a jsi sympaťák, pak hledáme právě tebe.
Nezáleží nám na tom, jestli nastupuješ nebo dokončuješ výšku. Ani na tom, co přesně umíš. To nejdůležitější tě naučíme.

Jdeš do toho s námi?

Do 17. března nám na e-mail [email protected] pošli svůj životopis a pár motivačních vět o tom, co by tě na práci lákalo a čím si myslíš, že bys nám mohl/-a být přínosem. V březnu, až všechno pročteme a vyhodnotíme, Tě rádi pozveme do dalšího kola.

Pár fotek ze sezony 2018

Reportáž o našem stanovém hotelu v MTV Sport Finland